Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Błoniu

Akdemia z okazji 3. maja 2026

W dniu 30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Było to ważne wydarzenie, które pozwoliło uczniom uczcić jedno z najistotniejszych świąt narodowych.

Apel dla klas I–III przygotowała pani Edyta Ulaska wraz z uczniami klasy 3a. Z kolei część przeznaczoną dla uczniów klas IV–VIII opracowała pani Karolina Sione wspólnie z uczniami klas 8a i 8b.

Podczas uroczystości wspólnie odśpiewaliśmy „Rotę”, oddając hołd wartościom patriotycznym. Uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali również piękne tańce patriotyczne, które spotkały się z dużym uznaniem publiczności. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania, które podkreśliło podniosły i jednoczący charakter tego wydarzenia.

Akademia była wyjątkową lekcją historii i patriotyzmu dla całej społeczności szkolnej.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności