Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Błoniu

W Domu Seniora Wigor

Uczniowie klasy 3a odwiedzili dzisiaj Pensjonariuszy Domu Seniora Wigor w Błoniu. Dzieci wystąpiły z przedstawieniem z okazji 11 listopada   Narodowego Święta Niepodległości. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Spotkanie było bardzo wzruszające   Seniorzy wspólnie z dziećmi śpiewali pieśni patriotyczne, odbyli wzruszającą podróż w przeszłość, drogą Polski do upragnionej wolności.
Był czas na rozmowę oraz słodki poczęstunek. To było bardzo miłe spotkanie, które pozostanie na długo w naszej pamięci.
Drogim Seniorom życzymy dużo zdrowia!

Galeria zdjęć

zdj.1 zdj.2 zdj.3 zdj.4 zdj.5 zdj.6 zdj.7 zdj.8 zdj.9 zdj.10 zdj.11 zdj.12
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności