Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Błoniu

Wesołych świąt!

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Pracownicy Szkoły,


Z okazji Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia:

zdrowia, spokoju i radości,

chwil pełnych rodzinnego ciepła oraz nadziei,

która napełnia serca nową energią i optymizmem.

Niech ten świąteczny czas będzie okazją do odpoczynku, refleksji i uśmiechu,

a wiosenna atmosfera przyniesie świeże siły do realizacji codziennych wyzwań.

 

Wesołych Świąt!

Magdalena Rak 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności