Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Błoniu

Wiosna w 1c

Wiosna zawitała do naszej klasy!   Z okazji pierwszego dnia wiosny w klasie 1c wspólnie posadziliśmy owies, zioła i kwiaty.
​Teraz z niecierpliwością czekamy, aż pierwsze źdźbła wystrzelą w górę. To był świetny sposób na powitanie nowej pory roku i naukę o naturze w praktyce.   

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności