Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Błoniu

Życzenia wielkanocne

Szanowni Uczniowie, Drodzy Rodzice, Szanowni Pracownicy Szkoły,

z okazji Świąt Wielkanocnych składam Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz radości płynącej z tych wyjątkowych dni. Niech ten świąteczny czas będzie pełen nadziei, wzajemnej życzliwości oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Uczniom życzę wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz nieustającej ciekawości świata. Rodzicom dziękuję za codzienne wsparcie i współpracę, a Pracownikom Szkoły – za zaangażowanie, trud i serce wkładane w edukację oraz wychowanie młodego pokolenia.

Niech nadchodzące dni przyniosą Państwu siłę, optymizm oraz wiarę w lepsze jutro.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Szkoły
Magdalena Rak

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności