Wiosna w 1c
Wiosna zawitała do naszej klasy! Z okazji pierwszego dnia wiosny w klasie 1c wspólnie posadziliśmy owies, zioła i kwiaty.
Teraz z niecierpliwością czekamy, aż pierwsze źdźbła wystrzelą w górę. To był świetny sposób na powitanie nowej pory roku i naukę o naturze w praktyce.

