Ustawienia

deszcz
Powróć do: Szkoła

Magdalena Rak - Dyrektor, geografia

Aleksandra Grzejszczak - Wicedyrektor, matematyka, wychowanie do życia w rodzinie

Lp. Nazwisko i imię Stopień awansu Przedmiot Klasa
1. Abramowska Agnieszka mianowany nauczyciel współorganizujący, język polski, rewalidacja 5b
2. Adamaszek Zuzanna nauczyciel początkujący nauczyciel współorganizujący, rewalidacja 3b
3. Bajer Dariusz dyplomowany historia, WOS 6a
4. Bronisz Mariusz dyplomowany informatyka
5. Buch Ilona mianowany edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący 1c
6.  Buczek Katarzyna  mianowany edukacja wczesnoszkolna, etyka  2b
7. Drzymała Beata kontraktowy (początkujący) nauczyciel współorganizujący, rewalidacja 6b
8. Głogowska Katarzyna dyplomowany biologia, przyroda, nauczyciel współorganizujący 4a
9. Jabłońska Paulina mianowany psycholog
10. Jacniacki Konrad początkujący psycholog, rewalidacja
11. Jaworski Maciej dyplomowany religia, przyroda, informatyka
12. Kaczmarek Wiktoria kontraktowy (początkujący) edukacja wczesnoszkolna, technika, muzyka, świetlica 3c
13. Kołakowski Łukasz dyplomowany wychowanie fizyczne 8a
14. Kołodzik Paweł   język niemiecki
15. Kondracka Aleksandra nauczyciel początkujący nauczyciel współorganizujący, język angielski 6c
16. Kowalewska Wioletta kontraktowy (początkujący) nauczyciel współorganizujący, rewalidacja 7a
17. Ksit Anastazja mianowany nauczyciel współorganizujący
18. Kusal Justyna dyplomowany język angielski 5c
19. Majewska Małgorzata dyplomowany edukacja wczesnoszkolna 3a
 20. Mielniczuk - Lipska Katarzyna mianowany język polski 4b
21. Milczarek Anna dyplomowany terapeuta pedagogiczny, język polski, etyka
22. Moczydłowska Joanna dyplomowany edukacja wczesnoszkolna, język angielski 3b
23. Niewiadomska Lucyna dyplomowany język polski
24. Nowacka Małgorzata dyplomowany pedagog, terapeuta SI
 25. Olejarz Paweł  mianowany  religia
26. Paszkowska Dominika dyplomowany muzyka, kółko muzyczne
27. Pater Julia mianowany edukacja wczesnoszkolna 1b, 2c
28. Piasecka Małgorzata kontraktowy (początkujący) świetlica
29. Pietrasiak Justyna mianowany matematyka
30. Piotrowska Paulina mianowany język niemiecki
31. Redczak Ewa mianowany edukacja wczesnoszkolna, historia 2a
 32. Rudnicka Małgorzata mianowany logopeda
33. Rydzek Monika dyplomowany język polski, nauczyciel współorganizujący 4a
34. Sionek Karolina kontraktowy (początkujący) nauczyciel współorganizujący, rewalidacja 8a
35. Syska Agnieszka początkujący nauczyciel współorganizujący, rewalidacja 1a
36. Szczęsna Magdalena mianowany nauczyciel współorganizujący, rewalidacja 2a
 37. Szydlik Łukasz dyplomowany świetlica
38. Szymańska Emilia dyplomowany nauczyciel współorganizujący, plastyka 5c
39. Tarsała Monika mianowany nauczyciel współorganizujący, chemia, rewalidacja 5a
40. Ufa Agnieszka dyplomowany matematyka
41. Ulaska Edyta dyplomowany edukacja wczesnoszkolna 1a
 42. Walaszek Bartosz nauczyciel początkujący wychowanie fizyczne, świetlica
43.    Wawrzyńczak Elżbieta mianowany język angielski 6c
44. Wiechetek Hanna kontraktowy (początkujący) nauczyciel współorganizujący, biblioteka 6a
45. Wojtyniak Aneta mianowany świetlica
46. Wrona Łukasz dyplomowany wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, edukacja dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe 6b
47. Zagańczyk Dorota mianowany biblioteka, nauczyciel współorganizujący 4b
48. Zięba Dorota dyplomowany fizyka
49. Ziółkowska - Świderek Agnieszka mianowany nauczyciel współorganizujący, informatyka, pedagog specjalny 7b

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.