Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 28 lutego 2024
Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
deszcz
9°C

Bal karnawałowy w klasach 1-3

Ocena 0/5

BAL KARNAWAŁOWY KLAS 1-3: MAGIA TAŃCÓW, PRZEBIERANEK I ZABAWY

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami niezwykłymi chwilami spędzonymi podczas balów karnawałowych, zorganizowanych przez naszych niezwykle kreatywnych uczniów klas 1-3 oraz ich zaangażowanych wychowawczyń. To były wyjątkowe wydarzenia, które wniosły mnóstwo radości i kolorów do naszej szkolnej wspólnoty! W salach lekcyjnych rozbrzmiewała muzyka, a dzieci tańczyły w rytmie karnawałowych utworów. Niesamowite stroje uczniów klas 1-3 sprawiły, że sale i korytarze zamieniły się w krainę baśniowych postaci, superbohaterów i bajkowych stworzeń. Każde dziecko mogło poczuć się wyjątkowo w swoim niepowtarzalnym przebraniu!

Nie zabrakło także atrakcji dla wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Gry i konkursy, które przygotowali nauczyciele, sprawiły, że bale stały się miejscem pełnym śmiechu i radości. Maluchy rywalizowały w różnorodnych konkurencjach, zdobywając i budując niezapomniane wspomnienia.

PODZIĘKOWANIA DLA NAUCZYCIELI I RODZICÓW

Serdeczne podziękowania kierujemy do nauczycieli klas 1-3 za zaangażowanie i świetne przygotowanie uczniów do tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy również rodzicom, którzy wsparli nasze dzieci w tworzeniu fantastycznych przebrań i udziale w balu.

To były niezapomniane dni pełne uśmiechów, tańców i radości. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tego magicznego karnawałowego święta w naszej szkole!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.